Skip to content Skip to footer
Narcon Yeminli Mali Müşavirlik

Müşterilerimize tecrübe ve bilgi birikimlerimizi sunuyoruz .

NARCON, holding, inşaat-taahhüt, gayrimenkul, bankacılık, ticaret, turizm, yazılım, bilişim, teknoloji, gıda, tekstil, demir-çelik, madencilik, kimya, su/atık su arıtma sistemleri, enerji, dış ticaret, eğitim, gemicilik, mimarlık/mühendislik, tasarım, Ar-Ge, ithalat ve ihracat gibi birçok farklı sektörde/alanda faaliyet gösteren, Türkiye’nin ve dünyanın önemli yerli ve yabancı kurumlarına hizmet sunmaktadır. Ofisimizin; serbest bölgeler, teknoloji geliştirme bölgeleri (teknoparklar), Ar-Ge/tasarım merkezleri gibi vergi, muhasebe ve devlet destekleri yönünden özellik arz etmekte olan bölgeler/merkezler konusunda çok özel bir uzmanlığı bulunmaktadır.

NARCON, vergi danışmanlığı, tasdik, denetim, raporlama, örgütlenme, yeniden yapılandırma, devlet teşvikleri/destekleri, vergi uyuşmazlığı çözümleri ve diğer danışmanlık alanlarında müşterilerine hizmet vermekte olan bir yeminli mali müşavirlik ofisidir.

NARCON, 2005 yılında kurulmuş ve faaliyetlerini yaklaşık 17 yıl süresince ÖNER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. ünvanıyla sürdürmüştür. 2021/Kasım ayından itibaren NARCON YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. olarak yoluna devam etmektedir.

narcon_ekip
Güven, dürüstlük ve kalite

Güven, dürüstlük ve kalite hizmetlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Uzun yıllardır birlikte olmanın getirdiği uyumla çalışan; yeminli mali müşavir, mali müşavir, avukat ve farklı alanlardaki çözüm ortaklarımız ile birlikte, her biri alanında son derece yetkin kişilerden oluşan bir ekibiz. Her bir müşterimize çok özenli ve kaliteli hizmet sunmak en başta gelen hizmet politikamızdır.

Vergi, muhasebe, ticaret hukuku ve benzeri alanlardaki yasal mevzuat birikimimiz yanında işimizde teknolojiyi de çok etkin kullanan bir ekibiz. Bu, müşterilerimize hızlı ve etkin hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Teknolojinin kazandırdığı zaman tasarrufu sayesinde müşterilerimizin farklı alanlardaki sorunlarına ve taleplerine daha fazla zaman ayırma fırsatı bulmaktayız.

Narcon Yeminli Mali Müşavirlik HİZMETLERİ

Konusunda Uzman Ekibiyle

Yeni şirket, şube ve irtibat ofisi kuruluşu, birleşme, devir, bölünme, tür değişikliği, tasfiye, genel kurul, hissedarlar sözleşmesi hazırlanması gibi örgütlenme çözümlerimizle müşterilerimizin yatay ve dikey büyümelerine yardımcı olmak için çalışmaktayız

Ofisimiz İstanbul’da olmakla birlikte, Türkiye’nin farklı şehirlerinde ve yurt dışında yerleşik müşterilerimize de hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Güven, dürüstlük ve gizlilik prensipleri temel ilkelerimizin özünü oluşturmaktadır.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, NARCON bünyesinde yasal olarak sunamadığımız bağımsız denetim, serbest muhasebecilik ve mali müşavirlik hizmetlerimiz için 2021 yılı içinde örgütlenmelerimizi de tamamlamış bulunmaktayız.
Halka açık ya da kapalı şirketlere bağımsız denetim hizmetleri vermek üzere kuruluşunu tamamladığımız ECC BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ ünvanlı şirketimizin 16 Aralık 2021 tarihi itibariyle Kamu Gözetimi Kurumu tarafından akredite edildiği ve müşteri kabulüne başlamış bulunduğu bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

İrfan SARIKAYA

NARCON YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. olarak müşterilerimizin desteği ile Uluslararası kuruluşla işbirliği yapıyoruz.

Yine mutlulukla paylaşmak isteriz ki bağımsız denetim hizmetlerimiz için Amerika Birleşik Devletleri merkezli ANDERSEN GLOBAL ŞİRKETİ ile 2021 yılında iş birliği içine girmiş bulunmaktayız. 2013 yılında Amerikalı üyesi Andersen Tax LLC tarafından kurulmuş olan Andersen Global®, dünya çapında 9.000’den fazla profesyonelden, 1.000’den fazla küresel ortaktan ve dünya çapında 325’ten noktada bulunan, yasal olarak ayrı, bağımsız üye firmalardan oluşan bir dernektir.